Rich Cream Hands & Feet 75 ml - skladem

Novinka!

Hydratační a regenerační krém na ruce a nohy s 10% obsahem urea.

Receptura krému Rich Cream Hands & Feet bohatá na vybrané aktivní složky regeneruje a přináší okamžitou úlevu i pro velmi suchou, drsnou a popraskanou pokožku.

Urea v 10% koncentraci dokonale zvlhčuje a změkčuje, ale nezpůsobuje nadměrnou exfoliaci pokožky.
Výsledkem pravidelného používání krému Rich Cream je hebká, hladká a nasycená pokožka rukou a nohou. Díky této kosmetice určené pro zvláštní účely zapomenete na drsnou pokožku a podráždění způsobené častým používáním čisticích prostředků.

Rich Cream můžete používat tak často, jak skutečně potřebujete. Přípravek se vstřebává okamžitě, takže se můžete vrátit ke své činnosti ihned po jeho aplikaci.

Jedinečný Liposomal Collagen Complex dlouhodobě chrání pokožku před dehydratací, nasycuje ji kolagenem, zlepšuje pružnost, má reparační účinky a stimuluje regeneraci.

Urea (10% močovina) a liposomální kyselina hyaluronová zvyšují hydrataci pokožky. Chrání místo, ve kterém se váže voda, což zvyšuje její obsah v rohové vrstvě pokožky. Tento proces snižuje transepidermální ztrátu vody (TEWL). Díky tomu si pokožka udržuje optimální úroveň hydratace a získává pružnost a vitalitu.

Komplex složek, které uklidňují podráždění a vyhlazují a urychlují regeneraci - glukonolakton, glukonát zinečnatý, D-panthenol a alantoin -, uleví i velmi suché nebo podrážděné pokožce. Dodává pokožce hladkost a hebkost.
Biotin a vitamín E stimulují procesy a posilují pokožku a nehty.

563,00 Kč
Please select variants first