Larens Dental Toothpaste – denní a noční zubní pasta třídy premium, 2 x 100 ml - skladem

Zubní pasty třídy premium, určené pro denní a noční péči o zuby, dásně a ústní dutinu.

Ideální pro uživatele rovnátek, kteří se potýkají s neustálými odřeninami, otoky, lidi s paradentózou, po zubních zákrocích, se záněty, ale i ty, kterým jejich úsměv není lhostejný a chtějí problémům se zuby a dásněmi předejít.

Pasta neobsahuje fluór.

Výhody díky výjimečnému složení :

  • regenerace dásní a sliznice v ústní dutině (díky Liposomal Collagen complexu)
  • zmírnění podráždění dásní a sliznice ústní dutiny a antiseptický účinek (aloe, vilín virginský, olej čajovníku, echinacea)
  • remineralizace a ochrana zubní skloviny (hydroxyapatit - přestavba a posílení zubní skloviny)
  • čisté, zářivé zuby, bez zubního plaku a zubního kamene, svěží dech - odstraňování nečistot a usazenin (oxid křemičitý a kaolin - přírodní složky bohaté na minerály čistí a leští povrch) 
  • udržování správné hladiny ph v ústní dutině - ochrana během dne

Výsledky jedinečných dlouholetých výzkumů zaměřených na výzkum peptidů rybího kolagenu ve stomatologii umožnily vytvoření přípravku, který je zvlášť důležitý při prevenci onemocnění dásní a periodontálních onemocnění, například parodontitidy.

Larens Dental Day Toothpaste a Night Toothpaste jsou dvě synergicky se doplňující zubní pasty třídy premium. Jsou speciálně navrženy pro různé potřeby péče o ústní dutinu během dne a noci tak, aby poskytovaly 24 hodinovou ochranu.

Návod k použití:

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty ve velikosti hrášku. Ústní dutinu důkladně čistěte zubním kartáčkem přibližně 2-3 minuty.

Zvolte si variantu:

Cena od 325,00 Kč
Please select variants first