Larens Colour BB Cream 50 ml - skladem

Lehký sametový krém typu Beauty Balm. Spojuje výjimečnou péči Larens s efektem jemného zbarvení. Přirozeně vyrovnává barevný tón pleti a zajišťuje rovnoměrnou zářivou pleť po celý den. Díky bohatství přírodních aktivních složek hydratuje, má protivráskové a zpevňující vlastnosti, vyživuje pokožku dávkou minerálů.

Spojení make-upu, péče a umění omlazení

Zaměřili jsme se na make-up, který zvýrazní krásu ženy a reaguje na potřeby její pleti. Pro naše krémy BB jsme vybrali více než dvacet aktivních složek přírodního původu, které hydratují, liftingují, regenerují, chrání a dokonce mají antibakteriální, zklidňující a protiotokové účinky. Mnohé z nich jsou naprosto jedinečné, jako například náš originální Liposomal Collagen Complex, zlatá řasa, výtažek z mořské levandule nebo jasmínového květu. 

Make-up, který nezabraňuje pokožce dýchat

Lehká, nekomedogenní formule umožňuje pokožce dýchat, aniž by ji přetížila. Je také významné, že až 94% složek BB Cream je přírodního původu.

Trvanlivost a síla barvyLarens Color zvýrazňuje, nikoli zakrývá, krásu ženy. Kombinuje výhody trvanlivosti, dokonalé pigmentace a skvělých krycích vlastností bez efektu masky.
Aplikační vlastnosti bez kompromisů

Víme, jak důležité je pohodlí při používání produktů. K tomuto problému jsme přistupovali nekompromisně. Proto v Larens Color BB Cream nenajdete syntetické cyklické silikony. Jejich úkol převzal dimethicon, silikon šetrný k pokožce a k životnímu prostředí, získaný z oxidu křemičitého.
Nature powerAno, až 94% složek Larens Colour BB Cream pochází z přírody a při sestavování receptur kosmetiky jsme se širokým obloukem vyhýbali toxickým emulgátorům a rozpouštědlům, konzervačním látkám, alergenům, umělým filtrům, derivátům amoniaku, alkoholům, které dráždí pokožku, hliníku, PEG-ům, mikroplastům a nylonu, parabenům a PVP.

Zvolte si variantu:

790,00 Kč
Please select variants first