Biopeptide Serum Spray - skladem

Biopeptide Serum Spray představuje kosmeceutikum s jedinečným složením, které je založené na patentovaném komplexu biopeptidů.

Přípravek je určený k péči o pokožku tváře, celého těla i vlasů. Obsahuje soubor aktivních látek, jejichž spojení přináší trojnásobný účinek: regenerační, vyživující a ochranný, má praktické, univerzální balení.

Biopeptide Complex, který představuje základ Biopeptide Serum Spray, je soubor aktivních oligo- a polypeptidů. Revoluční látky, jejichž objevení se stalo základem kosmeceutik značky Larens, byly velmi rychle vyhlášené za budoucnost kosmetologie a lékařské vědy v oblasti anti-aging přípravků. Peptidy účinkují třemi způsoby:

signální - dávají podnět k tvorbě kolagenu a elastinu,

uvolňující - nazývané také ,,žehlička na vrásky" - uvolňují svaly odpovědné za vznik mimických vrásek a

transportní - přenášejí aktivní látky obsažené v séru do hlubokých vrstev kůže, díky tomu se regenerace, vyživení a ochrana začíná od základů.

Pro zesílení blahodárných účinků bylo sérum založené na Nutrivi vodě. Jedinečnost vody vyvinuté výhradně pro výrobce spočívá v její hexagonální struktuře. Díky ní voda nejen posiluje pronikání výživných látek do hloubky buněk, ale je i zvlhčuje a zbavuje těžkých kovů.

Zvolte si variantu:

Cena od 690,00 Kč
Please select variants first