IMUNITA
Sem vložte podnadpis

Odborníci radí: posilujte svoji imunitu, nepanikařte!

Jak posílit imunitu?

Pro posílení imunitního systému využijte kombinaci:

Doplňující popis, doporučené dávkování a složení produktů najdete na stránkách výrobce zde: 

Vysoká vstřebatelnost na rozdíl od syntetického, není možné předávkování, nezatěžuje ledviny, neničí střevní mikroflóru. Chrání před oxidačním stresem, má protiplísňové, protizánětlivé a protivirové vlastnosti, posiluje imunitní systém. Věděli jste, že jsme jediní savci, kteří si vitamin C neumí vyrobit sami, proto ho tělu musíme dodávat zvenčí. Je nutný ke zapracování ostatních látek. Tento přírodní vitamin C+ mohou děti od 3 let! Mám vyzkoušené při nachlazení, virózách, nemocech zvýšení dávky na 3 denně, za 1-2 dny jsme bez potíží.

Vitamin C v podobě snadno vstřebatelné kyseliny askorbové je doplněn přírodním extraktem z plodů aronie, známých skvělými antioxidačními vlastnostmi.

1 g produktu obsahuje až 900 mg čistého vitamínu C, jednoho
z klíčových vitamínů podporujících správný průběh životních funkcí organismu. Představuje jednu z klíčových složek syntézy kolagenu, podporuje fungování imunitního, nervového a cévního systému. Podporuje vstřebávání železa a regeneraci vitamínu E.
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Už jedna denní dávka Aronia C zabezpečuje 1125% denní referenční hodnoty příjmu vitamínu C pro průměrného dospělého.

- je unikátní, bohatý zdroj Biopeptide Complex - komplexu aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu, a také vitaminů a minerálů, získávaných patentovanou metodou, která zaručuje biologickou aktivitu a vynikající vstřebatelnost. Nejvyšší koncentrace kolagenu, peptidů a rybích aminokyselin mezi produkty dostupnými na trhu.

- představuje bohatý zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu 100% přírodního původu, získaných unikátní, patentovanou metodou. Je obohacený vitamínem C z aceroly a šípků s přídavkem křemíku z bambusu, zázvoru a kurkuminu společně s piperinem, jenž posiluje jeho účinek.
Nutrivi Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice pro celou rodinu, jemně pikantní.

obsahuje vápník z ryb, aminokyseliny a rybí peptidy, velmi důležitý vitamín D3 na kosterní systém, K2 MK-7 odvápňuje cévy a vápník ukládá zpátky do kostí, předchází osteoporéze, prevence onemocnění srdce, posiluje stěny tepen, urychluje hojení ran, snižuje celkovou úmrtnost, Omega 3 kyseliny - snižuje špatný LDL cholesterol až o 2 stupně a zvyšuje hladinu dobrého HDL, zajišťuje správnou funkci mozku, oční sítnice, pomáhá při revmatoidní artritidě a onemocnění pojivé tkáně, snižuje srážení krve, vápník příznivě ovlivňuje činnost svalů, reguluje srážlivost krve, posiluje cévy, snižuje alergické reakce, chrání proti ateroskleróze a srdečnímu infarktu (ve spojení s vinaminem C), vitamin A posiluje imunitní systém, ovlivňuje stav kůže, vlasů, nehtů, má intenzivní antioxidační vlastnosti, vitamin E - je vitamin mládí, důležitý pro absorpci vitaminu A.

Vynikající nejen na obličej podrážděný rouškou, pupínky a boláky, ale i na popáleniny, opary, hojení ran, výživa vlasů, obličeje a jiné.

Obsahuje Koloidní stříbro - (nanočástice stříbra) je mimořádně účinná protizápalová a antibakteriální látka. Koloidní stříbro je silné přírodní antibiotikum, působí preventivně proti infekcím. Na rozdíl od antibiotik, vyráběných farmaceutickými firmami, koloidní stříbro rozeznává stavbu enzymů mnohobuněčných organizmů bez narušení jejich rovnováhy. Díky tomu je tato látka zcela bezpečná pro lidi, ptáky, plazy nebo rostliny. Tento "životodárný prvek" regeneruje a hydratuje, upokojuje pokožku a mírní jakékoliv podráždění. Představuje silnou zbraň v boji o zachování mladé a pevné pleti.

Pokud jste již nějaký kolagen vyzkoušeli, jednalo se nejspíše o Hydrolyzovaný kolagen.

Poznejte rozdíl přímo na sobě s aktivním Hydrátem kolagenu. Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl?

 Klikněte sem!

Odkazy na články odborníků:

Radí: posilujte svoji imunitu, nepanikařte!

Pět tipů, jak si maximálně udržet zdraví i kondici v boji proti koronaviru 24. března 2020 0:50

Zpráva Státního zdravotního ústavu uvádí, že velmi důležitou roli, jak připravovat tělo proti fatální reakci organismu po infekci koronavirem, můžou hrát omega 3 mastné kyseliny. Podle vyjádření Státního zdravotního ústavu totiž může stát za jedním z důvodů úmrtí při viru COVID-19 přehnaná autoimunitní reakce. A právě omega 3 mastné kyseliny mohou tělo proti této fatální reakci podle dostupných zjištění připravit.
Zdroj: https://www.idnes.cz/.../zdravi-kondice-koronavirus-covid-19....?

Státní ústav: Na nákazu Covid-19 může tělo připravit rybí tuk a vitamin D

Aktualizováno 17.3.2020, 22:27 17. března 2020, 16:19 - Autor: EuroZprávy.cz / ČTK

Zánětům plic souvisejícím s nemocí COVID-19 může podle Státního zdravotního ústavu (SZÚ) pomoci předcházet rybí tuk a vitamin D. Navýšení jejich hladiny v těle může trvat šest týdnů až šest měsíců, uvedl na webu profesor Jiří Ruprich z Centra zdraví, výživy a potravin SZÚ.

www.szu.cz ©Ruprich,J.: Připravte své tělo na možné onemocnění koronaviry COVID-19: pomoci mohou i omega-3 a vitamin D.CZVP SZÚ, 15.3.2020Záznam webináře z 16. března 2020 s RNDr. Pavlem Suchánkem, výzkumným pracovníkem IKEM Praha

Na téma jak posílit imunitu? Co v dnešní době dělat a co raději ne a proč. Přírodní zdroje vitamínu jsou základem...


Máte zájem o celou přednášku? Napište si o ni zdarma.


Studený kolagen

Eva Volková

+420 608 805 456

E-mail               eva@studenykolagen.cz      

     FB       https://www.facebook.com/studenykolagen.cz - staňte se fanoušky                 Partner Wellu